فساد و محیط زیست

فرستاده شده در ۵ بهمن ۱۳۹۶

مهندس در کیف به سفارش اوکراینی ها هتلی ساخته بود. سفارش دهندگان از کار او که از مهندسان به نام و درستکار ایران بود بسیار راضی بودند و به او اطمینان داشتند. لذا از او خواستند که مبلمان لابی هتل را نیز او از ایران بیاورد. در آن سال های اولیه بعد از فروپاشی شوروی تعداد زیادی گردشگر از آسیای میانه به ایران و بویژه مشهد می آمدند. ناگهان دروازه ها باز شده بود و از ترکمنستان، آذربایجان، قزاقستان، قرقیزستان و اوکراین و غیره گردشگران و خرده تاجران به ایران می آمدند و بازار بسیار رونق داشت. مهندس به مشهد می آید و سفارش چند دست مبل می دهد و آنها را با خود به اوکراین می برد و سر وقت مقرر تحویل می دهد. سفارش دهنده گان بار دیگر از او تشکر می کنند و بسیار خوشحال می شوند. اما یک روز یکی از آنها می گوید این مبل ها که شما آورده اید بوی تعفن می دهد. مهندس ابتدا باور نمی کند و تعجب می کند که از کجا باید این بوی بد بیاید. در نهایت در اثر اصرار آنها به هتل می رود و دستور می دهد یکی از صندلی ها را پاره کنند و روکش آن را بردارند. آنجاست که متوجه می شود که مبل ساز خیانت کار ایرانی به جای آن که در نشیمن مبل از فوم استفاده کند از شانه های تخم مرغ استفاده کرده و چون این شانه ها دست دوم بوده اند در میان بعضی از آنها تخم مرغ شکسته وجود داشته و این تخم مرغ ها گندیده اند و این بوی تعفن ناشی از فساد تخم مرغ هاست. مهندس از این دغل بازی همشهری خود به شدت شرمسار می شود. این آخرین مبلی بود که از ایران به اوکراین رفت زیرا آوازه آن همه جا پیچید.

محمدابراهیم باستانی پاریزی ، تاریخ‌دان، نویسنده، پژوهشگر، شاعر، موسیقی‌پژوه

محمدابراهیم باستانی پاریزی ، تاریخ‌دان، نویسنده، پژوهشگر، شاعر، موسیقی‌پژوه

اما این تنها فساد و کلاهبرداری آن دوران نبود. بسیاری از خرده تاجرانی که از آسیای میانه به مشهد می آمدند با این مساله برخورد داشتند. بسیاری از آنها سرشان کلاه رفت. در موردی یکی از تاجران قزاقستان قراردادی 100 هزار دلاری برای خرید رنگ امضا کرده بود که می بایست در پنج مرحله 20 هزار دلاری به آن جا صادر شود. وقتی اولین محموله به آن جا می رود می بینند رنگ را که به دیوار می زنند چند دقیقه بعد رنگ می ریزد و اصلا دوام ندارد. این مطلب را به طرف ایرانی شان گزارش می دهند. طرف ایرانی می رود از کارگاه تولید کننده بازدید می کند و کاشف به عمل می آید که کارگاهی در کار نیست و تنها یک اتاق در باغ گیلاسی در جاده چناران است که در درون آن یک دیگ قرار داده اند و یک مخلوط کن کوچک و در آن گچ را با یک سری مواد غیر استاندارد مخلوط می کنند و این رنگ را تولید می کنند. در آن سال ها نمونه هایی از این دست کم اتفاق نیفتاد. ارسال کالاهای بنجل و غیر استاندارد چنان اثر بدی بر ذهن مردم آسیای میانه بر جای گذاشت که دیگر جنس ایرانی را به هیچ وجه نمی پذیرفتند. سیاست دولت ایران مبنی بر فشار برای حفظ حجاب و محدود کردن گردشگران در فروش دلار نیز مزید بر علت شد و باعث شد که این کسب و کار به طور کلی بر چیده شود. استاندار وقت خراسان در برنامه ای رادیویی اعلام کرد که هر هفته حداقل پنج هواپیما از آسیای میانه در مشهد می نشیند و هر هواپیما با خود 150 نفر مسافر را می آورد که هر کدام حداقل پنج هزار دلار برای خرید آورده اند و این یعنی ورود 750 هزار دلار نقد به بازار مشهد در هر هفته و رونق اقتصاد مشهد. بنابراین از مردم خواست که با گردشگران همراهی کنند. اما اینها هیچ کدام ثمر نبخشید و در نتیجه ایران بازار آسیای میانه را به کل از دست داد و ترک ها و … جانشین آن شدند.
این فساد و تقلب هم چنان ادامه پیدا کرد و تا امروز نیز ادامه دارد. اما اکنون این فساد متاسفانه کاملا نهادینه شده و بسیاری از مردم هم آن را کاملا پذیرفته اند. در همین دولت کنونی با وجود تلاش هایی که وزیر سابق اقتصاد برای سالم سازی امور گمرک کرد باز هم شاهدیم که وقتی کالایی برای ارزیابی به گمرک می رود ارزیاب مجازی، که نامش بر کسی روشن نیست و معلوم نیست که از کدام شهر است و به صورت تصادفی و الله بختکی ارزیابی یک کالا به او محول می شود، بله همان ارزیاب به طریقی صاحب کالا را پیدا می کند و با او تماس می گیرد و از او طلب رشوه می کند. مبالغ کلانی می خواهد و اگر وارد کننده حاضر به پرداخت نشود برای ترخیص کالای او اشکال تراشی می کند و یا ارزش کالای او را بسیار بالاتر ارزیابی می کند. گمرک متاسفانه یکی از بدترین جا هاست اما در ادارات دیگر نیز این فساد وجود دارد. فساد متاسفانه کاملا نهادینه شده و این باعث می شود که هر پروژه ای حتی اگر با مطالعه و ارزیابی کاملا علمی نیز تهیه شده باشد در مرحله اجرا در چنبره این فساد گرفتار شود و کاملا تغییر شکل دهد. متاسفانه نمونه های مشابهی از این دست را در بیش تر ادارات می توان پی گیری کرد. هر چند در سلامت بخش بزرگی از کارکنان تردید نمی توان روا داشت.

محمدابراهیم باستانی پاریزی

محمدابراهیم باستانی پاریزی

چرا چنین است؟ چرا باید در کشور ما فساد چنین عمیق شود.؟ چرا ما نمی توانیم با این فساد مبارزه کنیم؟ هر دولتی در ایران به قدرت برسد با این حجم از فساد هیچ کاری نمی تواند بکند. چرا چنین است؟
در نگاه به تاریخ می بینیم که فساد و تقلب در اقتصاد ایران از قرن ها پیش وجود داشته است. باستانی پاریزی در کتاب پیغمبر دزدان می نویسد که در زمان جنگ های مشروطیت عده ای از مشروطه خواهان کرمان که انسان های بسیار صادق و درستکاری بودند با دو عرابه توپی که در اختیار داشتند و با شجاعت و رشادت خود به پیروزی های بزرگی رسیده بودند. سفیر انگلیس که در آن زمان به او وزیر مختار می گفتند برای تمهید سرکوب آنان مبلغی را در اختیار کنسول انگلیس قرار می دهد و او نیز پنج هزار تومان به حاکم کرمان می دهد تا این جوانان دلاور را سرکوب کند. حاکم پول را بین اعوان و انصار خود تقسیم می کند و سپاهی فراهم می آورد و به جنگ مشروطه خواهان می رود. او و افرادش بسیار از دو عرابه توپ مشروطه خواهان هراس داشتند و از هنر نمایی آن می ترسیدند. اما در کمال تعجب به محض این که توپ اول شلیک می شود گلوله عمل نمی کند. حاکم کسی را می فرستد تا گلوله را بررسی کند. او می رود و می آید و می گوید که فتیله ندارد. حاکم خوشحال می شود و می گوید پانصد تومان ما کار کرد. کاشف به عمل می اید که حاکم پانصد تومان به توپچی مشروطه خواهان رشوه داده بوده است که گلوله توپ را به نحوی دست کاری کند که گلوله عمل نکند. با این خیانت، مشروطه خواهان شکست می خورند و در همان روز در باغی نزدیک کرمان به دار آویخته می شوند در حالی که حاکم کرمان با اعوان و انصار خائن اش در ایوان عمارت همان باغ نشسته اند و کباب می خورند و تریاک می کشند و به جنازه آویخته از درخت مشروطه خواهان می خندند.
چرا چنین است؟ تا چه حد گذشته ما در ایجاد فساد نقش داشته و تا چه حد شرایط کنونی ما موجد آن است. این مساله البته به روانشناسی تاریخی ایرانیان و به تاریخ پر از تهاجم و پر از سرکوب و کشت و کشتار ایران و بسیار مسایل دیگر مربوط می شود و بررسی و تحلیل آن کار جامعه شناسان و تاریخ دانان است و می باید در دانشگاه های کشور موضوع پژوهش های مبسوط و گسترده علمی قرار گیرد. اما در عین حال مساله اصلی اقتصاد و محیط زیست ایران نیز همین مساله است. فساد نهادینه شده مانع اجرای قانون و احقاق حق است و عدم احقاق حق مانع اصلی مشارکت مردم در حل مسایل اقتصادی، اجتماعی و زیست محیطی ست و بدون این مشارکت هیچ مشکل محیط زیستی حل نخواهد شد. برخورد اصلاح گرانه با این معضل مستلزم عزم حکومتی و شجاعت دولت مردان در برخورد با آن و پاک بودن خود آنهاست. دوستی از هواداران محیط زیست پرسیده بود که مهم ترین مساله محیط زیست ایران کدام است. پاسخ او این بود : فساد نهادینه شده. ادامه دارد.

Number of comments: 8
تاریخ: ۱ آبان ۱۳۹۷
نویسنده: طنین پارسه

موضوعات بسيار كاربردي و ريشه اي رو در سايتتون مطرح ميكنيد
تاریخ: ۱۷ مهر ۱۳۹۷
نویسنده: admin

با سلام، از توجه شما سپاس گزارم. با سپاس سمیه قاینی مسئول روابط عمومی
تاریخ: ۱۵ مهر ۱۳۹۷
نویسنده: کابینت آزمایشگاهی

مقالات بیشتری در این زمینه قرار بدید
تاریخ: ۱۱ مهر ۱۳۹۷
نویسنده: admin

با سلام، از توجه شما سپاس گزارم. با سپاس سمیه قاینی
تاریخ: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷
نویسنده: admin

با سلام، از لطف و توجه شما سپاس گزارم. با سپاس سمیه قاینی
تاریخ: ۳۰ تیر ۱۳۹۷
نویسنده: بازسازی ساختمان

چرا فساد وجود داره!!
تاریخ: ۲ خرداد ۱۳۹۷
نویسنده: رضا عظیم

این همه درآمد دولت چه می‌شود؟ از لحاظ میزان ذخایر نفتی سومین کشور دنیا هستیم. روزانه بیش از چهار میلیون بشکه نفت می فروشیم. در مورد گاز هم دومین کشور دنیا هستیم. ده درصد معادن دنیا (فلزات، سنگ های قیمتی و ...) هم در ایران است. دولت این همه درآمد دارد و با این حال همیشه ناله می کند و از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند. مبلغی را کارت به کارت می‌کنید و پانصد الی نهصد تومان از حسابتان کم می‌شود. می‌خواهید ببینید در کارت بانکی چقدر پول دارید صد و بیست و پنج تومان از حسابتان کم می‌شود. حساب کنید در کل کشور چه درآمد بزرگی برای دولت ایجاد می‌کند. جمع هزینه های دریافت گذرنامه صد و پنجاه هزار تومان است. یک خانواده 4 نفری باید ششصد هزار تومان بپردازد تا گذرنامه بگیرد و اگر بخواهد توسط پرواز هوایی از کشور خارج شود باید عوارض خروج هوایی که آن هم نفری هفتاد و پنج هزار تومان است را بپردازد. یعنی برای چهار نفر مبلغ نهصد هزار تومان پرداخت می‌شود برای هیچ چیز. هزینه بیمه شخص ثالث اتومبیل سواری حدود یک میلیون تومان است. بیمه بدنه تقریبا نصف این مبلغ است. هزینه دریافت گواهینامه پایه یکم حدود میلیون تومان است. کاپوتاژ کردن اتومبیل سواری (برای خروج از کشور) پانصد هزار تومان. کارمزد وصول چک هزار تومان و کارمزد صدور چک بین بانکی چهار هزار تومان است. درآمد جرایم رانندگی چقدر است؟ از یکی از سربازهایی که در چهارراه‌ها جریمه می‌کنند بپرسید که امروز چقدر جریمه نوشته. با کمال تعجب رقمی مثل دوازده میلیون تومان را خواهید شنید. ببینید در کل کشور چقدر می‌شود! با این حال، دولت پول ندارد و همیشه از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند و مرتباً بهای برق، گاز و آب را افزایش می‌دهد. قیمت بنزین و گازوئیل یکدفعه افزایش داده شد. قیمت بنزین در مدتی کوتاه از صد تومان به هزار تومان رسید. چقدر درآمد دولت افزایش یافت! به قبض آّب، برق، گاز یا تلفن دقت کنید. ببینید روی یک قبض چند نوع مالیات و عوارض نوشته شده! در مغازه‌ای که سه عدد یخچال دارد مبلغ قبض برق به یک میلیون تومان می‌رسد. این‌ها همان آب و برقی هستند که خمینی گفته بود مجانی خواهند شد. افراد خیر چقدر به دولت کمک می‌کنند و کارهای دولت را انجام می‌دهند! کمیته امداد چقدر درآمد دارد! درآمد مالیاتی دولت چقدر است! کاسبی که چهار سال پیش دویست هزار تومان مالیات می‌داد حالا دو میلیون تومان می‌دهد. دولت ششصد و پنجاه و سه هزار میلیارد ریال مالیات مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده در سال نود و چهار وصول كرده. کسی که می‌خواهد خانه‌ای بسازد باید مبلغ گزافی مثلا صد میلیون تومان به شهرداری بپردازد. کسی که مغازه می‌سازد مبلغ بزرگ تری مثلا سیصد میلیون تومان باید بپردازد. خلافی هایی که از ساخت و سازهای بدون مجوز دریافت می‌شود، هزینه‌های انشعابات آب، برق و گاز، عوارض سالیانه مسکن، عوارض سالیانه خودرو، مالیات شماره گذاری خودرو، عوارض شماره گذاری خودرو، عوارض سالیانه موتور سیکلت، عوارض نصب تابلوهای تبلیغاتی .... مواظب باشید دود از کله تان بلند نشود. و همچنان دولت پول ندارد و مردم از منت کشیدن برای ماهی چهل و پنج هزار تومان خلاصی ندارند. عوارضی که در اتوبان‌ها از سواری‌ها و کامیون‌ها دریافت می‌شود مانند چاپخانه‌ای است که شب و روز پول چاپ می‌کند. کامیونی که از تبریز به راه می‌افتد تا به تهران برسد شصت هزار تومان عوارض می‌دهد. همین طور در مسیر اصفهان، بعد در مسیر شیراز، بعد بندر عباس، در مسیر برگشت هم همان مبالغ را دوباره پرداخت می‌کند و این همه بر قیمت جنسی که در کامیون حمل می‌شود افزوده می‌گردد. حتی در تنگه هرمز نیز از کشتی‌ها عوارض گرفته می‌شود. هزینه اخذ کارت بازرگانی یک میلیون و سیصد هزار تومان است. تمدید سالانه ششصد هزار تومان. کسی که می خواهد در کارخانجات تولید مواد غذایی، اغذیه فروشی ها یا اماکن عمومی کار کند باید کارت بهداشت بگیرد که هزینه اش حدود دویست هزار تومان است. خودروسازان، ماشین‌های سواری را که به قیمت کم تر از ده میلیون تومان تمام می‌شود، به قیمت بالای سی میلیون تومان به مردم می‌فروشند. کامیون‌ها و تریلی‌ها را هم که خدا می‌داند. در اکثر خیابان‌ها پارکبان وجود دارد و هر پارکبان روزانه مبلغی حدود صد هزار تومان به دولت می‌پردازد. ببینید در کل کشور چقدر می‌شود. به هر پارک یا ترمینالی که با ماشین بروید باید ورودیه پرداخت کنید. همین طور است شهرک‌های نمایشگاهی. ارث نیز شامل مالیات می‌شود و در حدود سی درصد مبلغ ریالی ارث به دولت پرداخت می‌شود. هرکس که از کشور خارج می‌شود باید عوارض خروج از کشور را بپردازد. همچنین برای اتومبیل‌های سواری، باری و مسافری نیز باید عوارض خروج از کشور پرداخت شود. در یافت عوارض خروج از کشور نوعی دزدی آشکار است و هیچ توجیهی ندارد. با این وجود، دولت بی پول است و از مردم می‌خواهد که از دریافت یارانه انصراف بدهند و نان را گران می کند. کسی که برای موردی مثل چک برگشتی شکایت می‌کند باید به مبلغ سه و نیم درصد مورد شکایت تمبر باطل کند. مثلا برای مورد ده میلیاردی باید به مبلغ سیصد و پنجاه میلیون تومان تمبر باطل کند. بعد دادگاه تشکیل می‌شود و فرد خاطی را دولت جریمه می‌کند. یعنی هر دو طرف را دولت سرکیسه می‌کند اما خدا می‌داند که حقدار چه موقع به حقش خواهد رسید. گمرک چقدر درآمد دارد! یکی برای وارد کردن ماشین صد میلیون تومان گمرک پرداخت می کند. برای هر کالایی که وارد می‌شود درصدی باید پرداخت شود. چقدر واردات وجود دارد! چه رقم بزرگی می‌شود! سپس کالاهای فوق را وارد کننده به عمده فروش می فروشد و نه درصد مالیات بر ارزش افزوده می‌دهد. چه اجناس خارجی و چه اجناس تولید داخل هر چند بار که دست به دست شوند برای هر بار نه درصد مالیات پرداخت می‌شود. تصور کنید که چه درآمد بزرگی برای دولت ایجاد می‌شود و این باعث می‌شود قیمت اجناس تا چند برابر افزایش یابد! سپاه و رهبر از مردم می خواهند که مرتبا مرگ بر آمریکا بگویند. اما شرکت‌های متعلق به سپاه پاسداران و رهبر (تحت پوشش بنیاد مستضعفان، آستان قدس رضوی، ستاد اجرایی فرمان امام و ستاد پیگیری فرمان هشت ماده‌ای امام) که صنایع و کارخانجات بنیادی کشور را در اختیار دارند، موادی را که از معادن استخراج می‌شوند، بنزین، گازوئیل، تولیدات پتروشیمی، میل گرد، تیرآهن و ... را به قیمت جهانی و دلار محاسبه کرده و به مردم و تولید کنندگان می‌فروشند اگرچه این مواد به قیمت بسیار پائینی تولید می‌شوند. انگار که مردم کشورمان مثل اروپایی ها و آمریکایی ها چند هزار دلار در ماه حقوق می گبرند. از این چنین سفسطه بازی ها خیلی استفاده می کنند و هر موقع مردم اعتراض می کنند پاسخ می شنوند که فلان خدمات در اروپا قیمتش چند هزار دلار است و هر دلار چهار هزار و پانصد تومان است پس ما این خدمات را ارزان می دهیم. لذا کارخانه‌ها مواد اولیه را به قیمت بسیار گرانی از شرکت‌های متعلق به سپاه پاسداران و رهبر تهیه می‌کنند (در انتهای متن خلاصه‌ای از لیست این شرکت‌ها ذکر شده) و نیز مبالغ زیادی برای برق، گاز و آب (که با افزایش مصرف بصورت تصاعدی محاسبه می‌شوند) می‌پردازند و عوارض جاده‌ای حمل کالا و چند نوع مالیات که کارخانه می‌پردازد و بیمه ای که برای کارگران، خودروها و ... پرداخت می‌شود سبب می‌شود که قیمت محصولی که تولید می‌کنند بسیار زیاد شود و به دنبالش میزان فروش کاهش می یابد و ناچار می‌شوند حقوق کمی به گارگرها بپردازند و تعداد کارگرها را به حداقل برسانند و یا کارخانه را تعطیل کنند. کسی که از ابتدا به تاسیس کارخانه ای اقدام می‌کند، در هنگام خرید زمین، حصار کشی و مقاطع مختلف آنقدر پول به سازمان‌های مختلف پرداخت می‌کند که انگار دولت در یک سوم کارخانه شریک است. گرفتن مجوز تولید بقدری سخت است که تولید کننده ها می‌گویند باید از هفت خان رستم عبور کرد و مبالغ بزرگی را پرداخت نمود. پس از شروع به تولید هم بیست و پنج درصد از درآمد کارخانه صرف پرداخت مالیات های مختلف می شود. معنی مالیات بر ارزش افزوده این است که مثلا چوبی که به کمد تبدیل می شود برای سازنده اش ارزش افزوده ای ایجاد می کند چون ماده اولیه به محصولی گران تر تبدیل می شود. لذا مالیات بر ارزش افزوده به تولید کنندگان تعلق می گیرد. اما دولت از تجار، مصرف کننده گان، هتل ها، و تقریبا از تمامی مشاغل، مالیات بر ارزش افزوده دریافت می کند و متاسفانه حتی یک نفر از مسئولین بی سواد کشورمان متوجه نیستند که این کار باعث ویران شدن اقتصاد می شود. مردم ایران با بسته شدن راه های درآمد شان به ناچار سرمایه شان را به بانک‌ها منتقل می‌کنند تا از سود سپرده بانکی استفاده کنند که برای از بین بردن این درآمد نیز دولت مرتبا به بانک‌ها دستور می‌دهد که سود سپرده‌ها را کم کنند. بعضی ها هم به قاچاق کالا روی می‌آورند که در این مورد هم دولت به بهانه حمایت از تولید کننده ها، کالاهای قاچاق را توقیف و نابود می‌کند. در تمامی کشورهای دنیا دولت ها امان مردم را بریده اند و تنها قاچاقچی ها می‌توانند از گمرک، عوارض و مالیات های کمر شکن فرار کنند. دولت ها نیز بشدت مقابله می‌کنند و مثلا ترامپ می‌خواهد دیواری در مرز مکزیک بسازد. از تمامی این ها که گفتیم بگذریم. در حرم امام رضا چندین محل جمع آوری نذورات وجود دارد. یکی چک می‌دهد، یکی گردن بندش را می‌دهد، یکی پول نقد می‌دهد، دیگری به حساب واریز می‌کند. خلاصه این که با درآمد شهر مشهد می‌توان یک مملکت را اداره کرد. من از یکی از جمع آوری کنندگان نذورات پرسیدم که این پول‌ها به کجا می‌روند؟ او جواب داد: "به اداره بهزیستی". ولی می‌دانیم که بهزیستی همیشه با کمبود بودجه مواجه است و اگر افراد خیر کمک نکنند نمی‌تواند اموراتش را اداره کند! قم چقدر درآمد دارد؟ جمکران چقدر؟ شاه عبدالعظم چقدر؟ چندین هزار امامزاده وجود دارد، درآمدشان چقدر می‌شود؟ فکر می‌کنم از کله تان دود بلند شد. چقدر ملک در اختیار سازمان اوقاف است؟ درآمد حاصل از کرایه دادن این املاک چقدر است؟ سازمان اوقاف در سال هشتاد و پنج بیش از هفت هزار ملک و بیش از شصت میلیارد تومان درآمد داشت و حالا درآمدش بیشتر از پنج برابر آن سال است. چقدر خمس و زکات جمع می‌شود؟ مال امام چطور؟ همه مردم ایران فطره می‌دهند، چقدر می‌شود؟ خلاصه اینکه اگر یک در میلیون از درآمدهای اماکن مذهبی به فقرا داده می‌شد، یک نفر فقیر در ایران پیدا نمی‌شد. یک نفر بیمار سرطانی پیدا نمی‌شد که پول برای خرید دارو نداشته باشد. این که مال مردم را پاک می‌کنند خیلی جالب است. می‌گوید ده میلیون تومان بده به من تا دارایی هایت پاک شوند. همه می‌دانند صحیح این است که بگوید: "به کسانی که ظلم کرده ای حق شان را بده تا دارایی هایت پاک شوند". این یعنی اینکه تمامی این تشکیلات به منظور دزدی کردن طراحی و ساخته شده‌اند. حال به اینجا می‌رسیم که این درآمدها به کجا می‌روند. واضح است که این همه سرمایه اگر در داخل کشور می‌ماند حالا ایران از آمریکا هم ثروتمندتر بود. پس به خارج از کشور می‌رود. به جیب کسانی که دنیا را اداره می‌کنند. چه کسانی دنیا را اداره می‌کنند؟ زمانی بود که خانواده‌های سلطنتی اروپایی با روش‌های قدیمی دنیا را استعمار می‌کردند. متوجه شدند که نگهداری آن همه سرباز در کشورهای مختلف هزینه بسیار زیادی دارد و بهتر است بجای این کار، آنقدر در دولت‌ها و مجامع مذهبی دنیا نفوذ کنند که بتوانند آن‌ها را مدیریت کنند. آن ها انقلاب ساختگی فرانسه را به راه انداختند و سپس شاه‌های اروپایی، به ظاهر از قدرت کنار کشیدند و ادعا کردند که مقامی تشریفاتی هستند و در اداره کشورشان نقشی ندارند. لشکرهایشان را از کشورهای مختلف جمع کردند و بجایش در دولت ها نفوذ کردند. همچنین در مجامع مذهبی کشورهای مختلف (مثل حوزه علمیه قم) نفوذ و آنقدر تقویتشان کردند که مبلغین دینی توانستند تا دورترین روستاها و حتی جاهایی که دولتشان دسترسی نداشت بروند و دین ملت‌ها را منحرف کنند به شکلی که مردم بپذیرند که انسان‌های مقدسی وجود دارند که معصوم هستند و هرچه می‌گویند باید بدون چون و چرا پذیرفته شود. همچنین مبلغین دینی روی فرهنگ و آداب و رسوم مردم کار کردند تا آداب و رسوم نادرست تثبیت و تقویت شود و مردم متوجه نشوند که آداب و رسوم باید آنگونه که علم می‌گوید تغییر کند وگرنه مانع پیشرفت کشور می‌شود. این کار سبب شد که بتوانند به راحتی استعمار کرده و بین ملت‌ها اختلاف ایجاد کنند و هر کس بخواهد که با استعمار مبارزه کند مجبور می‌شود به باورهای مردم حمله کند که متعاقبا فردی بی دین تلقی شده و مردم خودشان دمار از روزگارش در می‌آورند. بدین ترتیب اداره کردن کشورها خیلی آسان شد. جاسوس ها می توانند خودشان را به عنوان افراد مقدس، اولیاء الله و معصوم جا بزنند. افراد جاهلی که این جاسوس ها را کاملا قبول می کنند به مقامات بلند پایه کشور گمارده می شوند. برنامه های مدیریت کشور توسط گردانندگان دنیا تدوین می شوند، توسط اولیاء الله (جاسوس ها) و تحت عنوان مکاشفات الهی و راهنمایی های امام زمان به مقامات بلند پایه کشور ابلاغ و اجرا می شوند. هم اکنون دنیا توسط خانواده‌های سلطنتی اروپایی و تعدادی خانواده یهودی اداره می‌شود که بارزترین آن‌ها خانواده یهودی روچیلد (The House of Rothschild) در انگلستان و خانواده سلطنتی انگلستان است. ملکه انگلستان (الیزابت دوم) سه میلیون هکتار زمین در کشورهای مختلف دارد. شاید این گفته را شنیده باشید: "در زمین‌های متعلق به انگلستان آفتاب غروب نمی‌کند". این خانواده ها از صد سال پیش برای همه چیز برنامه ریزی کرده‌اند و تمامی دولت‌های دنیا به آن ها تعلق دارند. دولت‌ها ملت‌ها را چپاول می‌کنند و به آن‌ها می‌فرستند. بانک‌های سوئیس را هم ایجاد کرده‌اند که اطلاعات مربوط به مشتریان را محرمانه حفظ می‌کنند تا مشخص نشود که چه سرمایه‌هایی را تلنبار می‌کنند. آن‌ها آینده را پیش بینی نمی‌کنند بلکه طراحی می‌کنند. دنیا را به دو قسمت یعنی جهان غرب و دشمنان جهان غرب تقسیم کرده اند و مقرر کرده اند که همیشه بین این دو جنگ، اختلاف و کینه توزی وجود داشته باشد. آن عده از گردانندگان دنیا که ساکن روسیه هستند مسئولیت هدایت دشمنان جهان غرب را به عهده دارند. زمانی جنگ سرد را بین آمریکا و شوروی سابق تولید کرده بودند و سود کلانی از این طریق عایدشان شد. تصمیم گرفتند پروژ دشمن سازی را گسترده تر کرده و از مسلمانان هم برای ایجاد رعب، وحشت و ترور استفاده کنند. این پروژه باید توسط شوروی انجام می شد اما مرزهای شوروی بسته بودند و مانع انجام پروزه هایشان می شد. لذا تصمیم گرفتند که برنامه فروپاشی شوروی را انجام دهند تا ارتباط شوروی با سایر کشورها بیشتر شود. هم اکنون گردانندگان دنیا، پروژه های بسیاری را توسط روسیه انجام می دهند مثل دخالت در انتخابات سایر کشورها. همان طور که ذکر شد، آن عده از گردانندگان دنیا که ساکن روسیه هستند مسئولیت هدایت تشکل های اسلامی، تولید گروه های تروریستی مثل طالبان، القاعده و داعش و مدیریت کشورهایی مثل جمهوری اسلامی ایران، جمهوری خلق کره، شوروی سابق و روسیه کنونی را بر عهده دارند. افراد تندرو را از مجامع مذهبی دنیا انتخاب می کنند، به بهانه مبارزه با آمریکا، این افراد را به جاهایی مثل دانشگاه پاتریس لومومبو منتقل کرده و به آن ها آموزش های مورد نیاز از جمله آموزش های تروریستی را می دهند. چطور این سرمایه‌ها از کشور خارج می‌شوند؟ در پاییز سال هشتاد و هفت رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه از ورود هجده و نیم میلیارد دلار ارز توسط یک کانتینر به این کشور خبر داد و گفت این پول را در شرایط بحران اقتصادی خداوند برای ملت ترکیه فرستاده‌ است. موارد مشابهی نیز رخ داده که کانتینر حاوی شمش‌های طلا در مرز بازرگان کشف شده اما همان شب شمش‌های طلا را با شمش‌های برنجی تعویض کرده و گفتند که اشتباه شده و طلا نبود. یعنی سرمایه‌های کشور مرتبا به خارج فرستاده می‌شوند و گاها یکی از پارتی‌ها لو می‌رود. ارگان های نظامی، مهم ترین راه جذب بودجه دولت ها و انتقال آن به گردانندگان دنیا هستند. علتش این است که در ارگان های نظامی همه چیز محرمانه و امنیتی است و هیچ کسی اجازه ندارد نظارت کند. گردانندگان دنیا به همین خاطر دنیا را به دو قسمت یعنی جهان غرب و دشمنان جهان غرب تقسیم کرده اند و مقرر کرده اند که همیشه بین این دو جنگ، اختلاف و کینه توزی وجود داشته باشد. این مسائل بهانه می شود تا دولت های دنیا بودجه نظامی شان را خیلی زیاد کنند. ببینید در بودجه سال 97 چه مقدار به ارگان های نظامی اختصاص یافته: ستاد مشترك سپاه پاسداران انقلاب اسلامی 26736 میلیارد تومان، سازمان تامين اجتماعي نيروهاي مسلح 23251 میلیارد تومان، نيروي انتظامي جمهوري اسلامي ايران 12791 میلیارد تومان، ستاد مشترك ارتش جمهوري اسلامي ايران 9708 میلیارد تومان، وزارت دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح 4497 میلیارد تومان، وزارت اطلاعات 4237 میلیارد تومان، ستاد فرماندهي كل نيروهاي مسلح 1697 میلیارد تومان، سازمان بسيج، ارتش بیست ميليونی 1180 میلیارد تومان، قرارگاه مركزي حضرت خاتم الانبياء 255 میلیارد تومان، سازمان قضايي نيروهاي مسلح 179 میلیارد تومان، نمايندگي ولي فقيه در سپاه پاسداران 94 میلیارد تومان، موسسه تحقيقات دفاعی 90 میلیارد تومان، سازمان جغرافيايي نيروهاي مسلح 57 میلیارد تومان، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه پاسداران 46 میلیارد تومان، سازمان عقيدتي سياسي ارتش 37 میلیارد تومان، سازمان عقيدتي سياسي نيروي انتظامي 29 میلیارد تومان، سازمان حفاظت اطلاعات نيروي انتظامي 28 میلیارد تومان، سازمان مركزي حفاظت اطلاعات ارتش 20 میلیارد تومان، سازمان حفاظت اطلاعات وزارت دفاع 8 میلیارد تومان و عقيدتي سياسي وزارت دفاع و سازمانهاي وابسته 7 میلیارد تومان علاوه بر این ها گاه به گاه رهبر دستور می دهد که بودجه های کلانی به غیر از این ها نیز به نیروهای مسلح داده شود. مثلا در بهمن نود و هفت رهبر دستور داد که چهار میلیارد دلار از صندوق ذخیره ارزی برداشت شود که دو و نیم میلیارد دلار از آن به به نیروهای مسلح داده شد. اگر محاسبه کنید که از ابتدای ایجاد جمهوری اسلامی تا حالا چقدر بودجه به مراکز نظامی اختصاص یافته به این نتیجه می رسید که اگر کشورمان فاقد نیروهای مسلح بود و آمریکا به کشورمان حمله می کرد، نمی توانست این قدر خسارت و هزینه به کشورمان تحمیل کند. یکی از نمایندگان در جلسه علنی مجلس، در مورد وجود شصت بندر غیرقانونی متعلق به سپاه پاسداران دست به افشاگری زد. همچنین گردانندگان دنیا راه را باز می‌کنند تا حکام و یا مسئولین کشورهای مختلف میلیون‌ها دلار اختلاس کنند و به بانک‌های بزرگ دنیا که متعلق به گردانندگان دنیا هستند بفرستند. بعد حکام سرنگون و به قتل می‌رسند و سرمایه شان برای گردانندگان دنیا می‌ماند. حکام مستبدی مانند صدام، سرهنگ قذافی (در لیبی)، شاه پهلوی، حسنی مبارک (مصر)، حکام صعودی، اردوغان و خامنه ای را مستقر کرده و اجازه می دهند تا ملت ها را چپاول کنند. این حکام آنقدر ثروتمند می شوند که به نظر می رسد فنا ناپذیر هستند. اما حکومتشان فقط طبلی توخالی است که عده‌ای نادان در راس امور قرار دارند و همه چیزشان توسط گردانندگان دنیا خط دهی و مدیریت می شود. زمانی که ثروتشان خیلی زیاد شد حکومتشان سرنگون و ثروتشان که عمدتا در بانک های بزرگ دنیا می باشد، بدون اینکه کسی متوجه شود توسط گردانندگان دنیا تصاحب می شود. بدین منظور، حکومت جمهوری اسلامی ایران تولید شده تا عامل صدور انقلاب و سرنگونی حکومت های مختلف باشد. براساس اعلام اوپک، طی هشت سال ریاست‌ جمهوری احمدی‌ نژاد، کشور از طریق صادرات نفت بیش از ششصد میلیارد ‌دلار درآمد داشته است. اگر به تومان تبدیل کنیم بیش از دو میلیون میلیارد تومان می شود که تمامی این مبلغ دزدیده شده و هیچ اثری از آن وجود ندارد. با وجود چنین درآمد هنگفتی، قیمت دلار بجای افزایش سه برابری، باید سه برابر کاهش می یافت. از اینجا مشخص می شود که اقتصاد ایران توسط قوی ترین مغزهای دنیا اداره می شود اما در جهت تخریب اقتصاد. شاه از پول نفت برای ساختن کارخانه و آباد کردن کشور استفاده می کرد. کارخانه هایی که حالا به تملّک بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام و سپاه پاسداران در آمده. اما از زمانی که انقلاب شده حتی یک دلار از درآمد فروش نفت به مردم داده نشده. علت رکود اقتصادی ایران: رکود اقتصادی از زمانی شروع شد که بر طبق برنامه ای که توسط گردانندگان دنیا نوشته و توسط سپاه پاسداران به خامنه ای ابلاغ شده، خامنه ای به احمدی نژاد دستور داد که مالیات ها و عوارض مختلف را افزایش دهد و یارانه پرداختی به کالاها و خدمات مختلف قطع شود. لذا برای مواد اولیه، تا وقتی که به دست کارخانه ها برسند، چندین بار مالیات و عوارض مختلف پرداخت می شود و مواد اولیه به قیمت خیلی بالایی به دست کارخانه ها می رسند. برای تولیدات کارخانه ها هم دوباره مالیات ها و عوارض مختلفی پرداخت شده و لذا قیمت شان خیلی افزایش می یابد و بالاتر از قدرت خرید مردم است. علت اصلی رکود این است. دفتر مقام معظم رهبری که با عنوان بیت رهبری هم شناخته می‌شود مرکز مدیریت همه سازمان‌ها، نهادها و ادارات کل کشور است. در این بیت همه عناصر نگهدارنده و اداره کننده نظام جمهوری اسلامی جمع هستند، از دستگاه‌های امنیتی گرفته تا دانشگاه‌ها. در واقع مجلس، وزیر ها و رئیس جمهور، اختیارات خیلی محدودی دارند و تنها می توانند مجری برنامه های بیت رهبری باشند. بیت رهبری هم توسط سپاه پاسداران مدیریت می شود. اشخاصی که به نمایندگی از گردانندگان دنیا بر ایران حکومت می کنند در سپاه پاسداران مستقر هستند و از طریق بیت رهبری بر تمامی ارگان های کشور نظارت و مدیریت می کنند. این اشخاص نیز توسط آن عده از گردانندگان دنیا که در روسیه مستقر هستند مدیریت می شوند. شرکت‌های سپاه پاسداران و رهبر: درآمد سپاه پاسداران در «عرصه‌های قانونی اقتصاد» تا دوازده میلیارد دلار در سال می‌رسد. در انتهای متن خلاصه‌ای از لیست شرکت‌های سپاه ذکر شده. در سال هشتاد و چهار، خامنه ای به احمدی نژاد فرمان داد طی پنج سال، سالانه بیست درصد از سهم دولت در اقتصاد کاسته شود. وی در این فرمان خواهان خصوصی سازی بخش عمده‌ای از اقتصاد شد. سپس کارخانجات، معادن و شرکت‌های دولتی به قیمتی کمتر از یک دهم ارزش واقعی‌شان به سپاه پاسداران فروخته شدند و این روند همچنان ادامه دارد. پر واضح است که اگر سپاه تنها در «عرصه‌های قانونی اقتصاد» فعالیت داشت، نمی‌توانست چنین سرمایه‌ای جمع کند و این شرکت‌ها را بخرد. در کشوری که سربازان گمنام امام زمان همه چیزش را زیر نظر دارند، شما می‌بینید که مثلا انواع مواد مخدر بطور گسترده‌ای توزیع می‌شود. این یعنی اینکه سربازان گمنام امام زمان نیز جزئی از شبکه ورود و توزیع مواد مخدر هستند. از آنجائی که بیت رهبری توسط سپاه پاسداران مدیریت می شود، پس در واقع آستان قدس رضوی، بنیاد مستصعفان و ستاد اجرایی فرمان امام نیز توسط سپاه پاسداران مدیریت می شوند. سپاه پاسداران با وجود این همه درآمد، بخش بزرگی از بودجه کشور را نیز از دولت می‌گیرد و به جای کمک کردن به بودجه کشور، هر سال به عناوین مختلفی مبالغ هنگفتی علاوه بر بودجه اش نیز دریافت می کند. تنها برای ستاد مشترك سپاه پاسداران مبلغ 26736 میلیارد تومان بودجه در سال 97 تخصیص یافته که بزرگترین بودجه بعد از بودجه وزارت تعاون، كار و رفاه اجتماعی است. در انتهای این مقاله بودجه سال 97 ارگان های مختلف به ترتیب نزولی ذکر شده. بنیاد مستضعفان و آستان قدس رضوی خارج از سیستم دولتی و تحت کنترل رهبر (در واقع تحت کنترل سپاه پاسداران) اداره می‌شوند و بخش بزرگی از اقتصاد ایران را در اختیار دارند. در انتهای متن خلاصه‌ای از لیست شرکت‌های تحت کنترل رهبر ذکر شده. تشکیلات فوق با عنوان حمایت از مستضعفین در اختیار سپاه و رهبر قرار گرفته‌اند. اما هیچ سودی برای مستضعفین ندارند. سپاه و رهبر از مردم می خواهند که مرتبا مرگ بر آمریکا بگویند. سعی می کنند کشور با تمامی دنیا قطع رابطه شود و در تمامی زمینه ها به خودکفایی برسیم و همه چیز در کشور خودمان تولید شود. اما وقتی که سپاه و رهبر تولیداتشان (محصولات پتروشیمی، موادی که از معادن استخراج می شوند، بنزین، گازوئیل، مس، آهن، دارو و ...) را به مردم می فروشد، قیمت آنها را با قیمت جهانی و دلار محاسبه می کند. انگار که مردم کشورمان مثل اروپایی ها و آمریکایی ها چند هزار دلار در ماه حقوق می گبرند. از این چنین سفسطه بازی ها خیلی استفاده می کنند و هر موقع مردم اعتراض می کنند پاسخ می شنوند که فلان خدمات در اروپا قیمتش چند هزار دلار است و هر دلار چهار هزار و پانصد تومان است پس ما این خدمات را ارزان می دهیم. در مورد بالا بودن بودجه دفاعی کشور هم می گویند که بودجه نظامی کشورهای اروپایی و عربستان چندین میلیون دلار است و همان سفسطه بازی را می کنند. هر چند سال یکبار، سپاه پاسداران، تمامی دلار موجود در صرافی های کشور را می خرد و شوک بزرگی بر بازار ارز وارد می کند. قیمت دلار دو برابر یا بیشتر می شود. این کار را می کند چون قیمت محصولاتش را با قیمت دلار و یورو محاسبه می کند و به مردم می فروشد یا به خارج از کشور صادر می کند. از زمانی که هشتصد میلیارد دلار پول نفت در دوره احمدی نژاد گم شده، این شوک های سپاه پاسداران بر بازار ارز هم قوی تر شده. از اینجا می توان فهمید که قسمت بزرگی از آن هشتصد میلیارد دلار در اختیار سپاه قرار دارد. این که می گویند در تمامی زمینه ها به خودکفایی برسیم و همه چیز در کشور خودمان تولید شود هم دروغی بزرگ و غیر ممکن است. هر کشوری در چند زمینه پیشرفت می کند. یکی در صنعت اتومبیل سازی، یکی در هواپیما سازی، یکی در تولید وسایل پزشکی و ... کشورهای مختلف با هم تعامل می کنند و بدین طریق می توانند پیشرفت کنند. اگر سپاه و رهبر می خواهند با دنیا قطع ارتباط کنیم علتش این است که ارتباط با کشورهای پیشرفته سبب روشن شدن مردم و توقف دزدی های آن ها می شود. چگونه دنیا را چپاول می‌کنند: روشی که برای اداره تمامی دنیا استفاده می‌شود این است که دولت‌ها با افزایش مبالغ مالیات‌ها، عوارض، جریمه‌ها، قبوض، بیمه‌ها، تعرفه‌ها، هزینه صدور مجوزها، کارمزدها و ... ملت ها را به شکلی وحشیانه چپاول می‌کنند. سپس سرمایه های دولت ها به روش های مختلفی مثل ارگان های نظامی و اختلاس از کشور خارج و به بانک های بزرگ دنیا منتقل می شوند که متعلق به گردانندگان دنیا هستند. بدین ترتیب روز به روز راه‌های درآمد برای مردم بسته می‌شود. این وضع حتی در کشورهای پیشرفته نیز برقرار است و اروپایی‌ها شصت درصد درآمدشان را مالیات می‌دهند. برای نگه داشتن ماشین در پارکینگ خانه شان باید مالیات بدهند. اگر اتومبیلی بفروشند باید به اندازه قیمت آن مالیات بپردازند و ... جالب این است که برای کشورهای اروپایی برنامه ریاضت اقتصادی هم تدوین می‌کنند تا دولت‌ها مردم را بیشتر از این هم چپاول کنند. برای ما هم برنامه اقتصاد مقاومتی را می‌نویسند. هر دو برنامه توسط یک گروه طراحی شده. گردانندگان دنیا کلماتی مثل امپریالیسم و شیطان بزرگ را تولید کرده اند تا برای تحریک مسلمانان بر علیه غرب استفاده کنند. کلماتی مثل تروریست هم برای تحریک غربی ها استفاده می شوند. بدین شکل بطور مداوم در دنیا جنگ و وحشت تولید می کنند و دولت های دنیا بهانه پیدا می کنند تا قسمت عمده ی بودجه شان را به ارتش و مراکز نظامی اختصاص دهند که از آنجا هم به گردانندگان دنیا منتقل می شود. همچنین جنگ، ترس و وحشت بهانه می شود برای تولید خفقان و استبداد تا مردم نتوانند به دولت هایشان اعتراض کنند. دنیا را به دو قسمت یعنی جهان غرب و دشمنان جهان غرب تقسیم کرده اند و مقرر کرده اند که همیشه بین این دو جنگ، اختلاف و کینه توزی وجود داشته باشد. زمانی جنگ سرد را بین آمریکا و شوروی سابق تولید کرده بودند. سران حکومت شوروی اعضای فراماسونری بودند. بعد از جنگ سرد هم نوبت آن رسید که از مسلمانان برای ایجاد رعب، وحشت و ترور استفاده کنند. طالبان، القاعده، داعش، حکومت جمهوری اسلامی ایران، جمهوری دموکراتیک خلق کره و ... همگی تولید شده اند تا عامل ایجاد وحشت و ترس باشند و جنگ بین اسرائیل و حماس نیز در همین راستا است. به همین خاطر است که رسانه های گروهی (مثل رادیو و تلویزیون) مرتبا فرهنگ جنگ و شهادت را تبلیغ می کنند و تاکید می کنند که شهید به بهشت می رود. هر کس که در جنگی شرکت کند مزایای بسیاری دریافت می کند و اگر کشته شود شهید نامیده می شود و خانواده اش پاداش های بزرگی دریافت می کنند. سپاه پاسداران موظف است که در کشورهای مختلف، گروه های مذهبی و حوزه های علمیه تولید کند. حزب الله لبنان، حماس و گروه های دیگر را تقویت و مسلح کرده و انقلاب را به سایر کشورها صادر کند. جنگ ها تولید شود و حکومت ها یکی یکی سرنگون شوند. آن وقت سرمایه های سران حکومت ها که در بانک های بین المللی هستند به گردانندگان دنیا می رسند. حتی نابودی اسرائیل نیز در برنامه ریزی گردانندگان دنیا لحاظ شده. کسانی که کشور اسرائیل را ایجاد کردند هدفشان این نبود که کشوری برای یهودی ها ایجاد کنند بلکه می خواستند خاورمیانه را درگیر جنگ های دراز مدت بکنند. آمریکا ابرقدرت شماره یک دنیا است چون راه درستی را در پیش گرفته و لذا به پیشرفته ترین کشور دنیا تبدیل شده و این قابل احترام است. همانطور که در جمع آشنایان به افراد بزرگتر و باسواد احترام می گذاریم، آمریکا هم مثل بزرگی در خاندان حکومت ها است و لذا واجب است که احترامش حفظ شود. اینکه مرتبا مرگ بر آمریکا می گوئیم یعنی اینکه ملتی وحشی و بربر هستیم. گردانندگان دنیا تقسیم کار کرده اند و عده ای از گردانندگان دنیا که ساکن روسیه هستند وظیفه تولید تروریست ها و گروه های جهادی و هدایت مخالفان فرهنگ غربی را به شکلی کاملا محرمانه بر عهده گرفته اند. سپاه پاسداران نیز در این امر به آن ها کمک می کند. برای اینکه رد گم کنند، روسیه و سپاه پاسداران وانمود می کنند که همیشه در حال مبارزه با تروریست ها هستند. اگر به سخنان خامنه‌ای دقت کنید متوجه می‌شوید که همیشه از جنگ، دشمن، مکر، حیله و استکبار جهانی سخن می گوید تا مردم بر علیه غرب تحریک شوند. در حالیکه درست این است که بگوید: «تا حالا هرچه شده را فراموش کنید و بیائید در صلح زندگی کنیم.» مردم در سختی زندگی می‌کنند اما هنگامی که جذب سپاه، بسیج و سایر ارگانهای اسلامی می‌شوند منافع بسیاری نصیب‌شان می‌شود. در حقیقت دارایی‌های مردم به خائن‌ها داده می‌شود تا از نظام دفاع کنند. آنچه که این افراد دریافت می‌کنند مانند زهری است که در حلقوم خانواده‌شان می‌ریزند. امروز گردانندگان دنیا به این خائن‌ها باج می‌دهند تا مردم را خفه کنند. فردا هم به دشمنان این‌ها سلاح و امکانات خواهند داد تا روزگار این‌ها را سیاه کنند. همان بلایی که بر سر عمال شاه یا صدام آمد. مردم تمامی کشورهای دنیا به سختی پول در می‌آورند اما وقتی که جذب گروه‌های اسلامی می‌شوند کمک‌های فراوانی دریافت می‌کنند. در حقیقت خانواده‌های یهودی مذکور تلاش می‌کنند که تمامی دنیا را مسلمان کنند. چرا تمامی دنیا را مسلمان می‌کنند؟ جواب را مرحوم حسین پناهی داده: «اینکه شما در خانه چه برنامه‌‌اى می‌‌بینید به ما مربوط است، اینکه در خیابان چه می‌‌پوشید به ما مربوط است، آنچه می‌نوشید و آنچه می‌‌گوئید به ما مربوط است! با چه کسى بیرون می‌روید به‌ ما مربوط است، چه دینی دارید و چگونه آرایش می‌کنید به ما مربوط است؛ اما ... امنیت، قدرت خرید، کیفیت تحصیل، آینده فرزندان‌تان، تفریح جوانان‌تان، امنیت راه‌ها، مشکل مسکن و بقیه موارد: به ما مربوط نیست» یعنی در هر کشوری که حکومتش اسلامی می‌شود دولت مجوز پیدا می‌کند که در همه چیز مردم دخالت کند اما خودش در مقابل هیچ چیزی پاسخگو نباشد. دلیل دیگر اینکه مسلمانان دستورات امام، مرجع تقلید یا اولیاء الله را دستورات خدا می‌دانند و بدون چون و چرا قبول می‌کنند. کسی که از بمب انتحاری استفاده می‌کند باور کرده که بعد از انفجار بمب به بهشت خواهد رفت و با حوری‌ها سکس خواهد کرد. این باور توسط امام، مرجع تقلید یا اولیاء الله تولید شده. لذا گردانندگان دنیا می توانند مسلمین را وادار به انجام هر کاری بکنند. اینکه همه چیز را می‌دزدند و راه‌های پیشرفت مردم بقدری تنگ شده که جوان‌ها از ناامیدی به اعتیاد روی می‌آورند تنها در حکومت اسلامی ممکن است. علت دیگر این است که با پیشرفت دنیا، راه های دزدی سوپربیلیونرها بسته می‌شوند. بدین علت، گردانندگان دنیا تصمیم گرفته اند که تنها و تنها در جهت تخریب تمدن ها، جنگ افروزی و ویران کردن کشورها سرمایه گذاری کنند تا دنیا چند قرن از رشد عقب بماند و اسلام را بهترین وسیله برای نیل به این هدف یافته اند. مطابق با برنامه ای که نوشته شده، در تمامی کشورهای اروپایی و آمریکا تعداد مسلمان ها سال به سال بیشتر می‌شود. اوباما در رمضان ضیافت افطار برگزار می‌کرد. آمریکا پس از تسخیر اقغانستان و عراق، حکومتی اسلامی در هر دو ایجاد کرد. ترکیه در مسیر پیشرفت قرار گرفته بود اما چند دهه است که اسلام را در این کشور گسترش می دهند تا بدین وسیله مانع پیشرفت کشور شوند. در ترکیه کودتایی کذایی به راه انداختند تا بهانه ای شود برای اجرای برنامه ای شبیه به پاکسازی های بعد از انقلاب ایران. افراد باسواد و دلسوز را از ادارات دولتی و نهادهای حساس اخراج می‌کنند و بجایشان افرادی جاهل، مذهبی و تزویرکار را می‌گمارند. بدین ترتیب می‌توانند برنامه های ویران کننده اقتصادی را با عنوان برنامه های اصلاح اقتصادی اجرا کنند، بیشتر از نود درصد بودجه کشور را بدزدند و فقر را به مردم هدیه دهند. چگونه گروه‌هایی مثل طالبان و داعش را تولید می‌کنند عامل اصلی ایجاد تروریست فشار اقتصادی بی حد و اندازه ای است که دولت‌ها به مردم وارد می‌کنند. در تمامی کشورهای دنیا مردم در سختی زندگی می‌کنند اما وقتی که جذب گروه‌های اسلامی می‌شوند منافع بسیاری نصیب شان می‌شود و به این نتیجه می‌رسند که در راه درستی قدم گذاشته‌اند. در ادامه این روند، مردم را از گروه‌های اسلامی به تدریج به گروه‌هایی مثل داعش و طالبان جذب می‌کنند. در گروه‌های تروریستی حقوق زیادی دریافت می‌کنند. گردانندگان دنیا از غریزه جنسی نیز برای تولید تروریست استفاده می‌کنند بدین شکل که ارضاء غریزه جنسی را به مشکلی بزرگ تبدیل کرده اند. در تمامی دنیا به دخترها تلقین می‌شود که باید عفت و حجب داشته باشند و اجازه ارضاء غریزه جنسی را به پسرها ندهند. می‌گویند: "زن کالا نیست و نباید اجازه سوء استفاده به مرد را بدهد". ملاها و مراجع تقلید می‌گویند: "فریب نفس عماره را نخورید. شهوت پرست نباشید. مواظب چشمان تان باشید. اگر دختری به پسری اجازه دهد که نیاز جنسیش را برآورد کند جایش در میان شعله های آتش جهنم خواهد بود. اگر حجابش را رعایت کند جایش در بهشت خواهد بود". اینگونه افکار را تبلیغ می کنند تا مشکلات مردم را بیشتر و بیشتر کنند و جوانان سال ها از سکس محروم بمانند که بهترین راه برای جلوگیری از پیشرفت کشورها است. وگرنه برای زنی که بخواهد با ملا هم بستر شود، ملا صیغه اش را می خواند و بلافاصله تمامی گناهان برعکس شده و به ثواب تبدیل می‌شوند. قاعده کلی این است: در هر کشوری که بخواهند پیشرفت و ترقی بکند به دخترها یاد می دهند که داوطلبانه با پسرها سکس بکنند تا نیاز جنسی شان برآورده شود. برعکس اگر بخواهند جلوی پیشرفت کشوری را بگیرند به دخترهایش حجاب، عفت، پاکدامنی و پرهیز از پسران را یاد می دهند. در گروه های تروریستی هم وضع بدین گونه است و امامشان فتوی می‌دهد که اگر دخترها به مردها اجازه ارضاء غریزه جنسی را بدهند کمک بزرگی به آن‌ها کرده اند، جهاد نکاه انجام داده اند و به ثوابی برابر با چند بار زیارت خانه خدا رسیده‌اند. همچنین بر طبق مجوزی که در قران صادر شده، زن یا دختری که در جنگ به اسارت گرفته شده جزء اموال شخصی به حساب می آید و مثل زنی است که مهریه اش پرداخت شده و لذا اعضاء داعش مرتبا زن ها و دختران اسیر را مورد تجاوز جنسی قرار می‌دهند. قران پر از آیاتی است که دستور قتل کفار را می دهند. علی شریعتی در کتاب "علی" نوشته: "مسلمانهایی که خودرا لوس میکنند و می گویند اسلام دین صلح و سازش است سخت در اشتباهند. اسلام ابدأ به معنای صلح نیست. اسلام جنگ است. بدانید که با بزک کردن و امروزی کردن اسلام کاری از پیش نخواهید برد، بدانید که اسلام جنگ است، جنگ حق بر باطل. از زمان آدم اینطور بوده و تا انتهای تاریخ نیز همچنین خواهد بود. هرمسلمان بخودی خود در زندگی- نه در حالات و حوادث استثنائی- یک پارتیزان مسلح است. اسلام تنها مذهبی است که فقط به موعظه و پند واندرز نمی پردازد بلکه خود برای تحقق کلمه، شمشیر هم می کشد. اگر بخواهند از پیغمبر اسلام مجسمه ای بریزند باید در یک دستش کتاب باشد و در دست دیگرش شمشیر" آیاتی که این مطلب را تائید می کنند: سوره توبه آیه پنجم: پس چون ماه‏هاىِ حرام سپرى شد، مشركان را هر كجا يافتيد بكشيد و آنان را دستگير كنيد و به محاصره درآوريد و در هر كمينگاهى به كمين آنان بن‏ينيد پس اگر توبه كردند و نماز برپا داشتند و زكات دادند، راه برايشان گشاده گردانيد، زيرا خدا آمرزنده مهربان است سوره انفال آیه سی و نهم: با کافران بجنگید تا دیگر فتنه و فسادی نماند و آیین همه دین خدا گردد، و چنانچه دست (از کفر) کشیدند خدا به اعمالشان بیناست. سوره محمد آیه چهارم: پس چون با كسانى كه كفر ورزيده‏ اند برخورد كنيد گردنها[يشان] را بزنيد تا چون آنان را [در كشتار] از پاى درآورديد پس [اسيران را] استوار در بند كشيد سپس يا [بر آنان] منت نهيد [و آزادشان كنيد] و يا فديه [و عوض از ايشان بگيريد] تا در جنگ اسلحه بر زمين گذاشته شود اين است [دستور خدا] و اگر خدا مى‏ خواست از ايشان انتقام مى ‏كشيد ولى [فرمان پيكار داد] تا برخى از شما را به وسيله برخى [ديگر] بيازمايد و كسانى كه در راه خدا كشته شده‏ اند هرگز كارهايشان را ضايع نمى ‏كند. ﺳﻮﺭﻩ ﺗﻮﺑﻪ ﺁﯾﻪ صد و بیست و سوم: ﺍﯼ ﮐﺴﺎﻧﯿﮑﻪ ﺍﯾﻤﺎﻥ ﺁﻭﺭﺩﻩ ﺍﯾﺪ ﮐﺎﻓﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻧﺰﺩ ﺷﻤﺎﯾﻨﺪ ﺭﺍ ﺑﮑﺸﯿد ﺗﺎ ﺩﺭ ﺷﻤﺎ ﺩرشتی ﻭ ﺷﺪﺕ ﺭﺍ ﺑﯿﺎﺑﻨﺪ ﻭ ﺑﺪﺍﻧﯿﺪ ﮐﻪ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺑﺎﭘﺮﻫﯿﺰﮐﺎﺭﺍﻥ ﺍﺳﺖ سوره مائده آیه سی و سوم: کیفر آنها که با خدا و پیامبرش به جنگ برمی خیزند و اقدام به فساد در روی زمین می کنند فقط این است که اعدام شوند یا به دار آویخته گردند یا دست و پای آنها بعکس یکدیگر بریده شود و یا از سرزمین خود تبعید گردند. این رسوایی آنها در دنیاست و در آخرت مجازات عظیمی دارند. ﺳﻮﺭﻩ ﻣﺎﺋﺪﻩ آیه سی و هشتم: ﻣﺮﺩ ﻭ ﺯﻥ ﺩﺯﺩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺳﺰﺍﻯ ﺁﻧﭽﻪ ﻛﺮﺩﻩﺍﻧﺪ ﺩﺳﺘﺸﺎﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥﻛﻴﻔﺮﻯ ﺍﺯ ﺟﺎﻧﺐ ﺧﺪﺍ ﺑﺒﺮﻳﺪ ﻭ ﺧﺪﺍﻭﻧﺪ ﺗﻮﺍﻧﺎ ﻭ ﺣﻜﻴﻢ ﺍﺳﺖ. سوره حشر آیه پنجم: آنچه از درختان خرما را بریدید و آنچه را بر پا گذاشتید همه به امر خدا و برای خواری و سرکوبی جهودان فاسق نابکار بود. از این مطالب مشخص می شود که چرا در ماه رمضان چنین روزه سختی برای مسلمانان نوشته شده. مسلمانان باید به گرسنگی، تشنگی و شرایط سخت عادت کنند و همیشه در حال جنگ باشند. داعش را چه کسی تولید کرده؟ تقریبا یک چهارم مردم سوریه شیعه هستند. بشار اسد و پدرش که توسط کودتا روی کار آمده بود، با تکیه بر این جماعت شیعه، حکومت دیکتاتوری شان بر سنی ها را حفظ کرده اند. مردم سوریه انقلاب را شروع کردند و به گروه های مخالف بشار اسد پیوستند تا حکومت بشار اسد را سرنگون کنند. روسیه و سپاه پاسداران، مطابق برنامه گردانندگان دنیا، داعش را تولید کردند تا به بهانه جنگ با داعش، مردم سوریه و گروه های مخالف بشار اسد را قتل عام و کشور را ویران کنند. این همه ویرانی که در سوریه تولید شده عمدتا توسط بمباران های بشار اسد انجام شده. بمب های شیمیایی را هم کره شمالی در اختیار بشار اسد قرار می داد. مطابق برنامه گردانندگان دنیا، آمریکا هم به مخالفان بشار اسد کمک می کرد اما نه در حدی که پیروز شوند. بلکه در حدی که جنگ چند سال ادامه پیدا کند و کشور به ویرانه ای تبدیل شود. در مورد ایران هم آمریکا وانمود می کند که با حکومت ایران مبارزه می کند اما فقط مردم ایران را هدف قرار داده و عملا هیچ کاری بر علیه حاکمان ایران انجام نمی دهد. سپاه پاسداران هم با گروه های مردمی مخالف بشار اسد می جنگید. سپاه هرگز با داعش در روسیه جنگ نکرد. گردانندگان دنیا برای ایران هم برنامه مشابهی نوشته اند یعنی سپاه پاسداران که دولت و کشور را تحت کنترل دارد آنقدر به مردم فشار می آورد که مردم ناچار به مبارزه با حکومت شوند و جنگ داخلی ایجاد شود. بعد روسیه از سپاه پاسداران حمایت می کند، آمریکا هم کمک های محدودی به مردم می کند تا جنگ چند سال ادامه پیدا کند و در انتها با ویرانی کشور و پیروزی سپاه پاسداران، حکومت در شکلی متفاوت ابقا می شود. سپاه پاسداران که قسمت اعظم منابع و درآمدهای ایران را غصب می کند، داعش را تولید کرده تا توجیه کند که اگر سپاه نبود، داعش مردم ایران را قتل عام می کرد. همچنین برای سرمایه گذاری های بی حد و اندازه سپاه در کشورهای مختلف، که بدون اطلاع و اجازه مجلس، دولت و مردم انجام می شود، لازم است بهانه ای ساخته شود. برای ایجاد داعش و سایر گروه های تروریستی در کشورهای مختلف، لازم است که گروه ثروتمندی از سی سال پیش در آن کشورها سرمایه گذاری کند و سپاه پاسداران تنها ارگانی است که حداقل از سی سال پیش در آن کشورها سرمایه گذاری و فعالیت می کند. چگونه دولت‌ها را اداره می‌کنند؟ گردانندگان دنیا، تمامی کشورهای دنیا را به این شکل اداره می‌کنند که در کشورهای مختلف تشکل‌هایی مثل حسینیه، هیئت عزاداران اباعبدالله الحسین، فراماسونری، کابالیسم، شیطان پرستی و ... را ایجاد می‌کنند. در این تشکل ها مراسمی بی معنی، خرافاتی و بی فایده انجام می شود. آشکار است تنها کسانی در این تشکل ها شرکت می کنند که کم عقل، جاهل و فاقد قدرت استدلال هستند. مقامات اجرایی کشورها (وزرا، رئیس جمهور و روسای ادارات) از میان این افراد انتخاب می‌شوند. در ایران از روشی که قرن ها مورد استفاده بوده و نتیجه خوبی داده استفاده می شود. بدین منظور، مراجع دینی مثل آیت الله بهجت را به اولیاء الله تبدیل می کنند. می گویند که عشق به خدا باعث شده که اولیاء الله دست از دنیا بکشند و همیشه در حال عبادت خدا باشند و خدا هم موجب کرامات و مکاشفاتی در اولیاء الله شده و مثلا آن ها می توانند طی الارض بکنند یا امام زمان را ملاقات کنند. بدین شکل به عوام تفهیم می کنند که مبانی اعتقادی و برنامه هایشان را از خدا گرفته اند و افرادی که کاملا مرید مراجع دینی هستند به مناسب مختلف گمارده می شوند. برنامه های اقتصادی و موضع گیری های سیاسی کشورمان توسط گردانندگان دنیا طراحی شده و از طریق سپاه پاسداران به بیت رهبری و از آنجا به ارگان های مختلف ابلاغ می شوند. این برنامه ها توسط بیت رهبری به مراجع دینی و امام جمعه ها نیز ابلاغ می شوند تا زمینه فکری مورد نیاز را در جامعه ایجاد کنند. بدین شکل افراد عوامی که در راس امور قرار دارند، کشور را توسط برنامه های از پیش نوشته شده اداره می کنند. نمونه بازر این نوع مدیریت، آقای احمدی نژاد است که با یکی از افراد اولیاء الله در تماس بود و این شخص دستورات امام زمان در مورد مدیریت کشور را به احمدی نژاد می رساند. امام زمان مرتبا از احمدی نژاد می‌خواست که یارانه پرداختی به نان، آب، برق، گاز و ... را قطع کند، قیمت بنزین، گازوئیل، فلزات، محصولات پروشیمی و ... را افزایش دهد و به قیمت جهانی برساند. مالیات‌ها، عوارض و هرآنچه که از مردم گرفته می‌شود را نیز افزایش دهد. توجیه هم این بود که این کارها سبب می شود بودجه دولت افزایش یابد، به نفت وابسته نباشد و مملکت پیشرفت کند. اگر می‌خواهند کشور از رکود خارج شود راهش این است که این همه مالیات، کارمزد و عوارض از تولید کنندگان و مردم گرفته نشود. اگر دولت کاری با مردم نداشته باشد مردم خودشان کشور را از رکود خارج می‌کنند. رکود و مشکلات اقتصادی کشور از زمانی شروع شد که دولت احمدی نژاد، به دستور خامنه ای و به بهانه عدم وابستگی به درآمد نفت، شروع کرد به افزایش مالیات، عوارض و کارمزدها، گران کردن حامل های انرژی و قطع کردن یارانه های مختلف. نمایندگان مجلس و مسئولین کشور متوجه نیستند که باید بر اساس قیمت‌های جهانی دستمزدی را تعیین کنند (مثلا هفت میلیون تومان در ماه) و مطمئن شوند که کارمندان و کارگران کشورمان دستمزد فوق را دریافت می‌کنند. آنگاه می‌توانند آهن، محصولات پتروشیمی و ... را به قیمت جهانی به مردم بفروشند و قیمت بنزین را بر اساس فوب خلیج فارس تعیین کنند. این کار مثل این است که تولید کنندگان کفش بگویند قیمت کفش در اروپا هفتصد هزار تومان است پس ما هم باید کفش را به قیمت جهانی یعنی حداقل ششصد هزار تومان بفروشیم. می گویند کاهش تورم باعث رکود شده، مسئولین کشورمان هم مثل طوطی مرتبا این جمله را تکرار می کنند. به عقلشان نمیرسد که اگر این گفته درست بود، کشورهایی که سی سال است تورم ندارند باید تا حالا ویران شده باشند. در حالیکه این کشورها، پر رونق ترین کشورهای دنیا هستند. هر کس که ترویز کار، دروغگو، دزد و خائن است، ریش گذاشته و قیافه حزب الهی به خودش می گیرد. به مسجد، حسینیه و نماز جمعه می رود. این افراد به پست های بزرگ می رسند و شروع می کنند به دزدی و جنایت. برنامه این است که مردم را رفته رفته به انسان هایی دروغگو، ترویزکار و شیاد تبدیل کنند و بدین طریق جلوی پیشرفت کشور گرفته شود. به جرج واشنگتن (نخستین رئیس جمهور آمریکا. او فردی فراماسون بود) گفته بودند که واشنگتن شهر خداست و خدا در این شهر فرود خواهد آمد. جورج واشنگتن را هم پیامبر خدا کرده بودند. مسئولین رده بالای کشور آمریکا در سازمان فراماسونری انتخاب می‌شوند. مجسمه‌ها و نمادهای فراماسونری در کاخ سفید و بسیاری از میادین واشنگتن ساخته شده و حتی روی دلار چاپ شده‌اند تا سازمان فراماسونری در ذهن افراد فراماسون جنبه مقدس و قدرتمندی پیدا کند. بدین شکل به برنامه هایشان جنبه مقدس و الهی می‌دهند تا افراد عوامی که از فراماسونری به قدرت می‌رسند تصور کنند که افراد برگزیده خدا هستند و بدون چون و چرا برنامه‌های خدا را که توسط سازمان فراماسونری در اختیارشان قرار می‌گیرد اجرا کنند. در ایران نیز برنامه مشابهی انجام می‌شود و شما می‌بینید که مطهری، طالقانی، مفتح و سایر افراد سیاسی که فهم و شعور داشتند را به شکل مرموزی کشتند چون می‌دانستند که نمی‌توانند سهمی به آن‌ها بپردازند و کشور را چپاول کنند. پر واضح است که کشور ثروتمندی مانند ایران، اگر توسط ملاها و این افراد عوام که هیچ اطلاعی از علوم سیاست، اقتصاد، مدیریت و ... ندارند اداره می‌شد، در عرض یک روز حکومت را از دستشان می‌گرفتند. این‌ها ثروتمند ترین کشور دنیا را به فلاکت کشیده‌اند و نمی‌فهمند که این برنامه‌های اقتصادی در جهت تخریب اقتصاد کشور طراحی شده و به این‌ها دیکته می‌شود. هر کدام از این ها که از مسیرشان خارج شوند، مثل رفسنجانی، اردبیلی، کروبی، منتظری، موسوی و ... بلافاصله سرکوب می شوند حتی اگر این فرد خامنه ای باشد. اشخاصی که به نمایندگی از گردانندگان دنیا بر ایران حکومت می کنند در سپاه پاسداران مستقر هستند و از طریق بیت رهبری بر تمامی ارگان های کشور نظارت و مدیریت می کنند. این اشخاص نیز توسط آن عده از گردانندگان دنیا که در روسیه مستقر هستند مدیریت می شوند. گروه‌های جاهل و کج اندیشی مانند داعش یا طالبان اگر حمایت کننده نداشته باشند و راه و روش را به آن‌ها نشان ندهند، خود به خود از بین می روند. اما ملاحظه می کنید که این گروه‌ها به سرعت پیشرفت می‌کنند. اگر در گوگل کلمات دلار و یازده سپتامبر را به زبان انگلیسی وارد کرده و دکمه جستجو را بزنید تصاویر دلارهای تا شده را نشان می‌دهد که روی اسکناس پنج دلاری نقاشی برج دوقلو، روی بیست دلاری نقاشی آتش گرفتن برج دوقلو و روی پنجاه دلاری نقاشی فرو ریختن برج دوقلو چاپ شده. یعنی قبل از چاپ شدن دلار، نقشه یازده سپتامبر را کشیده بودند چون می‌دانستند زمانی خواهد رسید که در آمریکا بیلیونرهای جدیدی ظهور خواهند کرد که موی دماغ گردانندگان دنیا خواهند شد. برنامه این بود که آن بیلیونرها توسط مسلمان‌ها کشته شوند. لازم است متذکر شوم که هر نهضت، انقلاب، جنگ و رکودی که در جهان رخ می‌دهد توسط گردانندگان دنیا طراحی و تولید شده. مثلا برای شروع انقلاب اسلامی، ابتدا از طریق سازمان ملل متحد به شاه فشار آوردند که شکنجه زندانی‌های سیاسی را متوقف کند. بعد کارتر (رئیس جمهور آمریکا) دست در دست فرح و شاه دست در دست همسر کارتر، رفتند و بر سر میزی نشستند که رویش لیوان مشروب بود. این را از تلویزیون ایران پخش کردند و جرقه انقلاب را زدند. بعد از آن هم هیچ کس خمینی را نمی‌شناخت. مردم در طول روز به تظاهرات می‌رفتند و شب به رادیو بی بی سی انگلستان گوش می‌دادند. شاه هم روی بی بی سی پارازیت پخش می‌کرد. خمینی را بی بی سی به مردم شناساند و مرتبا پیام‌های خمینی را به مردم می‌رساند و می‌گفت که فلان روز، مردم فلان شهر تظاهرات کنند. یعنی انقلاب اسلامی نتیجه عمل بی بی سی بود. بلافاصله پس از انقلاب، شروع کردند به مصادره کارخانه ها و دارایی های افراد ثروتمند. بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان امام مالک کارخانه ها و شرکت های خصوصی شدند تا بدین طریق درآمدشان در کارهایی که گردانندگان دنیا تعیین می کنند خرج شود. بعد از پیروزی انقلاب، فرماندهان ارتش و عده زیادی را اعدام کردند. برنامه این بود که فرماندهان ارتش اعدام شوند تا صدام جرات پیدا کرده و به ایران حمله کند. پیامبر پس از فتح مکه، مشرکین و دشمنانش را بخشید. صحیح این بود که خمینی هم بعد از پیروزی انقلاب، فرمان عفو عمومی می‌داد. در سال پنجاه و نه عراق به ایران حمله کرد. در سال شصت و یک که ایران خرمشهر را فتح کرد صدام متوجه شد که اشتباه بزرگی مرتکب شده و قبول کرد که از مناطق غربی کشورمان عقب نشینی کند. چند کشور هم واسطه شدند تا غرامت ایران را بپردازند و جنگ خاتمه پیدا کند اما ایران راضی به صلح نشد و این در حالی بود که تمامی دنیا از صدام حمایت می‌کردند. حتی مهندس مهدی بازرگان (نخست‌ وزیر دولت موقت) هم پیشنهاد «توقف جنگ» را مطرح کرد. اما عوام فریبی کردند، جنگ را «دفاع مقدس» نامیدند و با شعار «راه قدس از کربلا می‌گذرد» نه به پیشنهاد مهندس بازرگان روی خوش نشان دادند و نه به هشدارهای بعدی. دفتر خمینی نه به تقاضای او و دوستانش برای «دیدار خصوصی با امام» پاسخ مثبت داد و نه به تلگرام‌هایش. خوی کینه توزی شدید خمینی باعث شده بود که توسط گردانندگان دنیا به عنوان رهبر انقلاب انتخاب شود. برنامه این بود که جنگ ایران و عراق آنقدر ادامه پیدا کند که اقتصاد ایران به شدت تخریب شود و این امر را خمینی انجام داد. ایران به وضعیتی رسید که اگر جنگ چند ماهی بیشتر ادامه می‌یافت، عراق تمامی ایران را می‌گرفت اما برنامه این نبود که عراق، ایران را فتح کند و آتش بس برقرار شد. مسئله اینجاست که شش سال از هشت سال را ایران مهاجم بود و راضی به صلح نمی‌شد و حالا مدعی هستیم که کسانی که در جنگ کشته شده‌اند شهید هستند. عوام فریبی می کنند واسمش را گذاشته اند دفاع مقدس. مردم از بیچارگی نمی‌دانند چه کنند، دولت هم حقوق مردم را به خانواده شاهد و جانبازان می‌دهد. سی سال از پایان جنگ گذشته و هنوز هم سهمیه های رزمندگان، جانبازان و اسرا برقرار است و بیشتر هم می‌شود. عراق را هم دوست شماره یک ایران می‌دانند. دوست شماره دو هم روسیه است که صدام را تجهیز می‌کرد. این که خمینی گفت: "نظام سوسیالیستی شوروی فرو خواهد ریخت" و اینچنین هم شد بیانگر این است که آن خانواده‌های یهودی برنامه شان را از زبان خمینی می‌گفتند تا او را در نظر مردم جهان به اسطوره و فردی ملکوتی تبدیل کنند. علائم ظهور امام زمان را نیز بر طبق برنامه‌هایشان تدوین کرده‌اند تا در زمانی مناسب، فردی را به عنوان امام زمان معرفی کنند و به بهانه برقراری عدالت در دنیا، مردم را به جنگ بکشانند. این که خامنه ای می‌گوید: "اسرائیل محو خواهد شد" برنامه ای است که توسط گردانندگان دنیا طراحی شده. بدین ترتیب هولوکاست دوم که عبارت از نابودی اسرائیل است رخ خواهد داد. کشتار یهودی ها که هولوکاست نامیده می شود بهانه‌ای است تا در کشورهایی مثل آمریکا مالیات پرداخت نکنند و هر قدر که می‌توانند زور بگویند. گردانندگان دنیا، که عمدتا یهودی هستند، طراح جنگ جهانی اول و هولوکاست بودند. آن ها توسط هیتلر، یک اصلاح نژادی در میان یهودی ها انجام دادند و یهودی های دست پائین را به قتل رسلندند. کسانی که کشته شدند افراد باهوش و ثروتمندی نبودند و توان فرار از جنگ را نداشتند. دومین اصلاح تژادی هم قرار است که در اسرائیل انجام شود. بدین طریق ژن های نامرغوب را از نژادشان حذف می کنند. کسانی که کشور اسرائیل را ایجاد کردند هدفشان این نبود که کشوری برای یهودی ها ایجاد کنند بلکه می خواستند خاورمیانه را درگیر جنگ های دراز مدت بکنند. یهودی های فقیر، کودن و بیکار از تمامی دنیا به اسرائیل منتقل شده اند و مرتبا اسرائیل را بزرگ نمایی می کنند و به مسلمانان وانمود می کنند که اسرائیل محل استقرار صهیونیسم بوده و خطرناک ترین دشمن آن ها است. برنامه این است که تمامی یهودی های موجود در اسرائیل کشته شوند. اساسا گردانندگان دنیا اعتقادی به وطن ندارند و اسرائیل را به چشم وطن نمی‌نگرند. معتقدند جایی که نابغه های دنیا جمع شوند بهترین جای دنیا برای زندگی است و به همین خاطر اکثرشان در نیویورک زندگی می‌کنند. آن ها مردم دنیا را نسبت به نژاد و وطنشان حساس و متعصب می‌کنند تا همیشه اختلاف و درگیری در بین اقوام و کشورها وجود داشته باشد. واقعیت این است که همه انسان ها یکسان هستند و مرزبندی کار درستی نیست. بلشویک‌های روسیه یهودی هستند و بزرگترین لابی یهودی دنیا در روسیه قرار دارد. مارکز و انگلز که مکتب کمونیسم را ابداع کردند نیز یهودی بودند. چند تا از خانوداه‌های یهودی که دنیا را اداره می‌کنند ساکن روسیه هستند و حکومت شوروی سابق و روسیه کنونی توسط آن‌ها اداره می‌شد و می‌شود. مدیریت تشکل های اسلامی دنیا، ایجاد تروریسم، مدیریت کشورهایی مانند کره شمالی، ایران، لبنان، سوریه و کوبا نیز بر عهده آنهاست. کشور ترکیه هم بدست آن ها افتاده و مرتبا افراد عادی از ادارات، سیستم قضایی و نیروهای نظامی ترکیه اخراج کرده و با افرادی که پیرو طرز فکر اسلامی هستند جایگزین می کنند. آنها حکومت جمهوری اسلامی را ایجاد کردند تا ثروت ایران صرف گسترش اسلام، ایجاد جنگ در دنیا و تولید تروریست شود. افرادی را از مراکز مذهبی عراق انتخاب کردند و در شوروی سابق آموزش دادند تا انقلاب اسلامی را مدیریت کرده و رژیم شاه را سرنگون کنند. خامنه ای یکی از این افراد است. اگر دقت کنید متوجه می شوید که شباهت زیادی بین طرز حکومت در شوروی سابق، جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی وجود دارد. علتش این است که هر سه حکومت توسط یک گروه طراحی شده اند. حال به اینجا می رسیم که چرا گردانندگان دنیا از قدیم عاشق جنگ، خونریزی، رکود و تحریم بودند؟ این موضوع دو علت دارد. یکی اینکه جنگ سبب فقر و فقر سبب ایجاد ملتی جاهل و خرافه پرست می‌شود. چنین ملتی ملاها و مبلغین دینی را پرستش می‌کند و این خانواده‌های یهودی برنامه‌هایشان را از طریق ملاها و مبلغین دینی اجرا می‌کنند. دوم اینکه رشد اقتصادی کشورها سبب تولید بیلیونرهای جدیدی می‌شود که آن‌ها هم می‌خواهند با نفوذ در دولت‌ها، سیاست‌های خودشان را پیش ببرند. گردانندگان دنیا با ایجاد رکود سبب می‌شوند که بیلیونرها سقوط کنند و به گرد پای آن‌ها هم نرسند. چرا هیچ جا سخنی از گردانندگان دنیا گفته نمی‌شود؟ علتش این است که این‌ها مالک رسانه‌ها، استودیوهای فیلم سازی بزرگ دنیا و اینترنت هستند و اطلاعات از فیلترشان عبور می‌کند و بعد منتشر می‌شود. همچنین مالک بانک‌ها و شرکت‌های بزرگ دنیا مثل شرکت‌‌های بیمه گر، تولید مواد خام و داروها، بازارهای سهام، سیاستمدارها، دولت‌ها، سرویس‌های اطلاعاتی و جنایات سازمان یافته هستند. بانک‌های بزرگ بین المللی متعلق به آن‌ها است. قسمتی از سرمایه‌هایی را که از دولت‌ها می‌دزدند به این بانک‌ها منتقل می‌کنند و سپس همان پول را به دولت‌ها وام می‌دهند و دولت‌ها رفته رفته در باتلاق بدهی فرو می‌روند. دولت آمریکا حدود هفده تریلیون دلار بدهی دارد. اعضاء فراماسونری دنیا را پر از نمادهای فراماسونری (چشم چپ جهان بین، هرم، ستاره شش گوش داود، ستون ابلیسک، گونیا و پرگار، ستاره 5 گوشه معکوس، دست شاخدار و ...) می‌کنند تا رتبه شان در فراماسونری افزایش یابد. این نمادها در بسیاری از نقاط دنیا و حتی در تابلوهای مترو تهران، کتب درسی مدارس ایران، سریال قهوه تلخ، لوگوهای صدا و سیما، تبلیغات ایرانسل، نمای بیرونی ساختمان مجلس شورای اسلامی که به شکل هرم ساخته شده، تعداد سی و سه پنجره مجلس (رتبه سی و سه بالاترین درجه فراماسونری است)، مطابقت گونیا و پرگار در عکس هوایی ساختمان مجلس، علامت ضربدر پشت رئیس مجلس، نقش ستاره داود در فرودگاه مهرآباد، هرم‌های بازار هنر مشهد و ... یافت می‌شود. اگر سازمان ملل متحد می‌خواهد با تروریسم مبارزه کند مهمترین کار این است که بانک‌های سوئیس و بانک‌های مشابه را مجبور کند که اطلاعات مربوط به حساب‌های بانکی مشتریان را آشکار کنند. همچنین اکثر موسسات خیریه دنیا توسط گردانندگان دنیا و برای پول شویی ایجاد شده اند. شما می‌بینید که در هر کشوری تعداد بیشماری موسسه خیریه وجود دارد و مرتبا سرمایه های کلانی به آن‌ها سرازیر می‌شود اما فقرا کمک ناچیزی دریافت می‌کنند. بیل گیتس سی و پنج میلیارد دلار به گرسنه های دنیا کمک کرده. اگر این پول به دست گرسنه ها رسیده بود باید حالا هیچ گرسنه ای در دنیا پیدا نمی‌شد. موسسه خیریه امام رضا توسط همسر قالیباف اداره می‌شود و قالیباف بودجه و زمین‌های شهرداری تهران را مرتبا به این خیریه می‌بخشد. جمع بندی مطلب این است که پیشرفت علم سبب شفاف سازی و دسترسی آسان مردم به اطلاعات مالی دولت شان می‌شود. گردانندگات دنیا می‌دانند پیشرفت دنیا سبب خواهد شد که روزی راه های دزدی دولتی بسته شود و لذا عزمشان را جزم کرده اند که دنیا را ویران کرده و از پیشرفت کشورها جلوگیری کنند. آن ها اسلام را بهترین وسیله برای نیل به این هدف می‌دانند و سعی می‌کنند هر چه ممکن است تعداد مسلمین جهان را بیشتر کنند و افراد مذهبی را بجای افراد باسواد در راس امور قرار دهند و با ایجاد اختلاف و جنگ، تمامی کشورهای دنیا را ویران کنند.
تاریخ: ۱۹ بهمن ۱۳۹۶
نویسنده: admin

با سلام، از لطف و توجه شما سپاس گزارم. با سپاس سمیه قاینی مسئول روابط عمومی

The comments are closed.

طراوت-بهار

هدف اين موسسه همان طور که در آگهي تاسيس و اساسنامه آن آمده است عبارت است از فعاليت در زمينه آموزش و پژوهش و ترويج و مشاوره زيست محيطي و همکاري با کليه ارگان هاي دولتي و دانشگاهي داخلي و موسسات پژوهشي و زيست محيطي بين المللي در زمينه اجراي طرح هاي مختلف زيست محيطي در جهت ارتقاي دانش زيست محيطي