از تداوم انتشار مجله نشنال جیوگرافیک فارسی ( گیتا نما) حمایت کنیم

فرستاده شده در ۲۸ خرداد ۱۳۹۳
National Geography

lمجله نشنال جیوگرافی

آقای محمد درویش در سایت مهار بیابان زایی مطلبی در باره مجله نشنال جیوگرافیک فارسی نوشته اند که نگران کننده است و آن را عینا نقل می کنیم.

 از تداوم انتشار مجله نشنال جیوگرافیک فارسی ( گیتانما) حمایت کنیم

     بیستمین شماره از برگردان فارسی مجله وزین و مشهور نشنال جیوگرافیک هم بر روی پیشخوان روزنامه‌فروشی‌های تهران و چند شهر ایران قرار گرفت. با این وجود، به نظر می‌رسد هنوز بسیار از دوستداران محیط زیست از انتشار منظم این نشریه وزین به زبان فارسی آگاهی ندارند! دارند؟

راستی! مگر می‌شود یکی از پرشمارگان‌ترین و محبوب‌ترین مجلات علمی جهان در ایران منتشر شود و تیراژ آن چنین حقیر و اندک باشد که حتی از کشور مغولستان هم عقب بیافتیم!
به نظر شما چرا هنوز بسیاری از ما آنگونه که شایسته است از حادثه‌ی غیرقابل باور و ارزشمند انتشار ماهنامه گیتانما خبردار نشده و حمایت نمی‌کنیم؟
درود بر چهره ماندگار علمی کشور، استاد منصور نیکخواه بهرامی و فرزند برومندش «بابک» که بی هیچ چشمداشت و منتی، یک تنه کار بزرگ انتشار این مجله وزین را پی گرفته و اینک آن را به پله بیستم رسانده‌اند.
برای دریافت ماهنامه به صورت منظم، لطفاً با شماره تلفن ۲۲۹۸۲۶۹۴ تماس بگیرید و خبر انتشارش را به دوستانی که بیشتر دوستشان دارید، برسانید.